Kayseri Mercedes Servisi

Kayseri Mercedes Servisi

Kayseri Mercedes servisi, son teknoloji ekipmanlar kullanarak Mercedes ve ailesi araçların en iyi performans göstermesi için hizmet veren yetkili servistir.

Servis;

  1. Servis kaliteyi garanti etmek ve her hizmette orijinal Mercedes parçaları kullanmak
  2. Rekabetçi fiyatlandırmadan uzak durmak ve bakım programlarıyla her araç sahibine ulaşmak
  3. Üstün ve tutarlı hizmet sunmak
  4. Beklentileri karşılamak adına ihtiyaçlara yönelik hizmet programı oluşturmak
Aracın yetkin ve donanımlı bir serviste işlem alması oldukça önemlidir. Her araç sahibi, servisi bu doğrultuda seçmektedir. Kayseri Oto servisi olarak bu kaliteyi ve güveni Mercedes araçlarla, müşterilere sunmaktayız.

Kayseri Mercedes Servisi

Kayseri Mercedes Oto Muayene

Kayseri Mercedes Oto Muayene

Araçların belirli periyotlarda ve yıl içerisinde trafiğe daha düzgün ve sağlıklı çıkabilmesi için muayene hizmetinden yararlanması gerekir. Kayseri oto servis noktamızda, Mercedes ve ailesi araçların muayene ve egzoz emisyon işlemleri kalite standartları gözetilerek servis bünyesinde verilmektedir. 

Uzman Teknisyenler

Kendini sürekli geliştiren bir servis yapısıyla hizmet veren Kayseri Mercedes servisi, bünyesinde beceri, bilgi birikim ve donanım bakımından uzman bir kadro ile çalışmaktadır.

Orijinal Mercedes-Benz Parçaları

Araçların ihtiyaçları doğrultusunda takılan yedek parçalar, firma standartlarında üretilen orijinal parçalardır. Hassas uyumla üretilen ve 2 yıllık parça sınırlı garantisi ile sunulan orijinal Mercedes parçaları kullanılarak işlem alacak araçların değeri artırılmaktadır.

Kayseri Mercedes Oto Muayene

Kayseri Mercedes Servisi Motor Yağı Değişimi

Kayseri Mercedes Servisi Motor Yağı Değişimi

Motor yağının doğru seçilmesi aracın sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar. Özellikle yakıt tasarrufu yapmak isteyen ve aracın performansını canlı tutmak isteyen araç sahipleri motor yağı değişimine önem vermelidir. Fakat motor yağ değişimi konusunda yerel servisler bazı noktalarda yetersiz kalmaktadır. Kayseri Mercedes servisi, her zaman araç kılavuzunda belirtilen motor yağını kullanmaktadır. Bu sayede motor yağı, motorun içerisinde bulunan metal yüzeylerin arasında ayırıcı bir yağ filmi oluşturmaktadır. Bu oluşum ise aşınmayı engelleyerek motorun çalışmasına yardımcı olmaktadır. Kayseri motor bakım servisi ile doğru yağ seçimi aşamaları nelerdir?

Doğru yağ seçimi;

  1. Daha hızlı bir motor
  2. Soğuk havalarda aracın hızlı çalışması
  3. Aşırı sıcak havalarda yağın performansını korumak
  4. %4 e varan yakıt tasarrufu
  5. İyileştirilmiş piston temizliği ile motor bölümünün korunması

Kayseri Mercedes Servisi Motor Yağı Değişimi