Kayseri Renault Servisi

Kayseri Renault Servisi

Renault ve ailesi araçların arıza ve hasar durumlarında en iyi hizmet sunmak adına çalışan Kayseri Renault servisi, Renault ailesinde bulunan her araçla profesyonel bir şekilde ilgilenerek hizmet veren yetkili servistir.

Servis;

  1. Lastik; servis, araçların mevsim geçişlerinde lastik değişimleri, rot ve balans ayarları gibi işlemlerini kalite standartları doğrultusunda sağlamaktadır.
  2. Filtreler; hava, yağ, yakıt ve polen filtrelerinin temizlik işlemlerini ve gerektiği durumlarda orijinal parçalar ile değişimleri yapılmaktadır.
  3. Sıvılar; araçta bulunan bütün sıvılar için ek takviye işlemleri gerçekleştirilmektedir.
  4. Bakımlar; kış, bahar ve periyodik bakım hizmetleri belirlenen periyotlarda araç sahiplerine sunulmaktadır.
  5. Muayene; araçların yıl içerisinde alması gereken muayene ve egzoz emisyon ölçümleri Kayseri Renault servisinde araç sahiplerine ulaştırılmaktadır.

Kayseri Renault Servisi

Kayseri Renault Servisi Periyodik Bakım

Kayseri Renault Servisi Periyodik Bakım

Renault marka araçların, model yılına göre belirlenen periyodik bakım süreleri ortalama 10/15.000 km de bir kez yapılmaktadır. bu süreyi dolduramayan araç sahipleri ise yılda bir defa da olsa mutlaka periyodik bakım işlemlerinden yararlanmalıdır. Bu bakımlar sırasında mutlaka motor yağı ve filtre kontrolleri yaptırılmalıdır. Kayseri  Renault servisi, periyodik bakım sırasında araçları ayrıntılı olarak bakıma sokmakta ve ihtiyaç doğrultusunda parçalarda değişim yapmaktadır.

Periyodik bakım çizelgesi;

Araçların periyodik süreleri konusunda bilgi sahibi olmayan sürücüler için servis, marka modele göre araçlara periyodik bakım çizelgeleri vermektedir. Bu bakım çizelgeleri ile araç sahipleri, bakım sürelerini takip etmekte ve bakımlara zamanında ulaşabilmektedir. Kayseri oto periyodik bakım noktamıza bekliyoruz.

Kayseri Renault Servisi Periyodik Bakım

Kayseri Renault Servisi Profesyonel Yapı

Kayseri Renault Servisi Profesyonel Yapı

Kayseri Renault servisi, araçların ihtiyacı olan her türlü hizmeti kalite standartları çerçevesinde sunan bir yetkili araç servisidir. Araçların ihtiyaç duyduğu, fren bakım, elektrik, lastik bakımı, yağ değişim, yedek parça gibi hizmetleri günün her saatinde araç sahiplerine sunmaktadır. Kayseri oto servis üzerinden randevu alınarak bakım süreleri ve fiyatlar ile ilgili bilgi alınarak hizmetten kolay bir şekilde yararlanılmaktadır.

  1. İyi bir fiyatlandırma sistemi
  2. Kampanya ve kişiye özel bakım seçenekleri ile ekonomik tasarruf
  3. Yedek parçaların orijinal olması
  4. Firmada çalışan ekibin alanında uzman kişilerden seçilmesi
  5. Çıkan yeni gelişmelerden haberdar olarak bunu hizmetlere yansıtması

Kayseri Renault Servisi Profesyonel Yapı