Kayseri Skoda Servisi

Kayseri Skoda Servisi

Araçların ihtiyacı olan her bakımı kaliteli ve uygun fiyat politikasıyla sunan Kayseri Skoda servisi, Skoda ve ailesi her araç için bakım hizmeti sunan yetkili Kayseri oto servisidir.

Skoda servisi;

  1. Yaz, kış ve periyodik bakımlar
  2. Acil ve hasar müdahale üniteleri
  3. Parça değişim hizmeti
  4. Lastik ve balans ayarları
  5. Performans ölçümleri
  6. Muayene işlemleri

Kayseri Skoda Servisi

Kayseri Skoda Servisi Yedek Parça

Kayseri Skoda Servisi Yedek Parça

Araçlara takılan orijinal parçalara “yedek parça” denilmektedir. Yedek parçalar, sadece araç üretici firmalar tarafından değil, araç ithalat eden firmalar tarafından da garanti kapsamına dahil edilmiştir. Bu işlemler piyasada sahte ve kalitesiz parçaların da çıkmasına zemin hazırlamıştır. Parçanın kalitesiz ve araç ile uyumsuz olması pek çok açıdan zararlıdır. Şöyle ki;

  1. Araçların mevcut parçasından daha büyük veya daha küçük bir parça ile birleşmesi aracın performansını olumsuz anlamda etkilemiştir.
  2. Kalitesiz ve sahte parçalar, sorunun tekrarlamasına olanak tanımaktadır.
  3. Orijinal ve eş değer olmayan her parça satış sırasında araçların değer kaybı yaşamasına sebep olmaktadır.
Kayseri Skoda servisi, araçların değer kazanmasına olanak tanımakta ve araçla uyum sağlayacak eş değerde parçalar ile çalışmaktadır. 

Kayseri Skoda Servisi Yedek Parça

Kayseri Skoda Servisi Kış Lastiği Değişimi

Kayseri Skoda Servisi Kış Lastiği Değişimi

Kış mevsiminde araçların alması gereken ilk hizmet kış lastiğinin takılmasıdır. Uygun fiyatlı ve kaliteli Skoda kış lastikleri, Kayseri Skoda servisi bünyesinde verilmektedir.

Kış lastiği seçimindeki temel etkenler buz lastiği, kar lastiğinin birbirinden ayrı şeyler olduğudur. Kar ve buzlanma durumlarına göre üretilmiş lastik modelleri servis içerisinde mevcuttur. Yaz ve kış mevsimleri için ayrı ayrı üretilmiş olan bu lastikler servis tarafından doğru bir şekilde araçlara takılmaktadır.

Kış mevsiminde yaz lastiği kullanmak yalnızca araç sahibinin değil diğer sürücülerinde de can güvenliğini olumsuz anlamda etkilemektedir.

Kayseri Skoda servisi ücretleri, araçların hasar ve arıza durumuna göre belirlenmektedir. Her aracın hasar boyutu birbiriyle aynı değildir. Araçta kontroller sırasında oluşmuş başka sorunların olabileceği bu noktada fiyatların belirlenmesine yardımcı olmaktadır. Bu anlamda servis yetkilileri bilgisayarlı arıza tespit cihazları ile araçları tarayarak oluşmuş her hasarı belirledikten sonra fiyat bilgisi vermektedir.

Kayseri Skoda Servisi Kış Lastiği Değişimi