Kayseri Toyota Servisi

Kayseri Toyota Servisi

Kayseri Toyota servisi, Toyota ve ailesinde bulunan her araç için bakım ve tamir işlemleri sunan yetkili araç servisidir. Servis, Kayseri Bölgesinde adını Toyota araçlar duyurarak başarısını her anlamda kanıtlamıştır.

Toyota servisi;

 1. Yaz ve kış bakımları
 2. Km başı bakımları
 3. 15 adım kontrol
 4. Parça değişimleri
 5. İç ve dış genel bakımlar
 6. Performans ölçümleri
 7. Arıza ve hasar anında müdahale ünitesi

Kayseri Toyota Servisi

Kayseri Toyota Yedek Parça

Kayseri Toyota Yedek Parça

Toyota marka araçların parça değişim işlemleri servis bünyesinde orijinal parça desteği ile verilmektedir. Parçaların garanti kapsamında verilmesi ve orijinal olması oldukça önemlidir. Metiner Toyota servisi, araçlarla uyumlu orijinal parçayı seçmek adına 7/24 çalışmaktadır. Aracın performansı için araçla uyumlu çalışacak parçaların seçilmesi parça değişimi hizmetinde ilk önceliktir.

Klima filtresi;

 1. Daha temiz bir hava için bakteri, toz ve zararlı gazları filtrelemek
 2. Filtrelerin tıkanma ihtimali için her 20.000 km bir veya yılda bir defa klima filtresi değiştirilmelidir.
Yağ Filtresi:
 1. Motorun çalışmasına yardımcı olan yağın temiz ve tortusuz olması
 2. Motorun performansını canlandırmak
 3. Her 20.000 km bir değişim yapılmaktadır.
Toyota servisi içerisinde araçların; hava, yakıt, polen, klima ve yağ filtreleri için bakım hizmetleri verilmektedir. Filtreler bakım işlemleri sırasında derinlemesine temizlenmekte ve gerektiği durumlarda yenisi ile değiştirilmektedir. Araca takılan her yeni parça orijinal parçalar içerisinden seçilmektedir.

Kayseri Toyota Yedek Parça

Kayseri Toyota Servis Ücreti

Kayseri Toyota Servis Ücreti

Araçların bakım ve onarım işlemlerini uzman bir servis tarafından almak isteyen araç sahipleri Kayseri Toyota servisine başvurmaktadır. Markalara yönelik lisanslı hizmet sunan servislerden bakım ve onarım hizmetinin alınması, doğru bakım ve garanti açısından önemlidir. Kayseri Toyota servisi, tüm modelleri için lisanslı ve orijinal ürünleri kullanarak profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Servis içerisinde çalışan her bölüm kendi içerisinde değişmektedir. Her kategorinin hizmet süresi ve materyal desteği aynı değildir. Servis süresi ve fiyatlandırmanın net bir şekilde belirlenmesi için öncelikli olarak servis yetkililerin aracın genel durumunu ve arızasını doğru bir şekilde kontrol etmesidir. Kontrol işlemleri bittikten sonra servis süresi ve fiyat bilgisi hakkında bilgi verilmektedir. Detaylı bilgi için Kayseri oto servisi noktamıza davetlisiniz.

Kayseri Toyota Servis Ücreti