Kayseri Volkswagen Servisi

Kayseri Volkswagen Servisi

Volkswagen ve ailesi araçların periyodik bakım ve arıza onarımlarından sorumlu olan Kayseri Volkswagen servisi, optimum performans sunmak için aktif olarak çalışan yetkili Volkswagen servisidir.

Volkswagen servisi;

 1. Yaz ve kış bakımları
 2. Km başı bakımları
 3. Lastik ve balans ayarları
 4. Parça değişimleri
 5. Performans ölçümleri
 6. Arıza ve hasar anında müdahale ünitesi

Kayseri Volkswagen Servisi

Kayseri Volkswagen Yedek Parça

Kayseri Volkswagen Yedek Parça

Volkswagen araçların, bir arıza veya hasar anında bazı parçalarında değişmeler meydana gelmektedir. Ancak bu değişimler sadece arıza anında uygulanmamaktadır. Kilometre bakımlarında araçların filtreleri de değişmektir. Bu değişimler sırasında da yedek parçalar kullanılmaktadır. Yedek parça işlemleri sadece büyük parçalar için değil, ufak parçalar için de geçerlidir. Kayseri oto servis noktamızda orjinal parçalar ile değişim sağlandığını bilirsiniz.

Yedek parça;

 1. Orijinal ve eş değer parçalar
 2. Araçla uyumlu parçalar garanti kapsamında sunulmakta

Kayseri Volkswagen Yedek Parça

Kayseri Volkswagen Servisi Bakım ve Onarım

Kayseri Volkswagen Servisi Bakım ve Onarım

Volkswagen servisi alanında uzman ve yetkili bir servistir. Servis kurulduğu günden bu yana kendini geliştirerek adını Volvo ve ailesi araçlar ile kanıtlamıştır. Araçlar için gerekli her türlü bakım servis bünyesinde verilmektedir. Servis içerisinde alanında uzman teknisyenler bulunmakta ve işlemlerde son teknoloji ekipmanlar kullanılmaktadır.

Volkswagen Servisi;

 1. Susuz ve çevreye duyarlı oto yıkama ile araçları derinlemesine temizler.
 2. Servis çağrısı ile birlikte araç tesliminin zamanında yapılması
 3. Tüm sorunlar ile yakından ilgilenen iletişim ekibi
 4. Şeffaf fiyatlandırma ile doğru ücret politikası
Bakımlar;

Kış, bahar, periyodik bakımlar; mevsim bakımları ve kilometre bakımları Kayseri Volkswagen servisi içinde araç sahiplerine sunulmaktadır.
Motor ve akü; yakıt türü fark etmeksizin her Volvo aracın motor bakımı için kaliteli hizmet sunulmaktadır. Akü bakımı ve akü değişim gibi işlemler de her araç sahibinin ulaşabileceği hizmetler arasındadır. Oto periyodik bahar bakımı için servisimize davetlisiniz.

Kış lastiği; her Volkswagen araçla uyumlu olacak lastik modeli ile öne çıkan servis, lastik bakım hizmetlerinin tümünü içerisinde barındırmaktadır.

Bilgisayar destekli arıza tespit cihazları, Volkswagen araçlarda medyada gelen arıza ve hasarların hızlı ve doğru bir şekilde tespit edilmesi için servis içerisinde bilgisayar destekli arıza tespit cihazların kullanılmaktadır.

Kayseri Volkswagen Servisi Bakım ve Onarım