Oto Bakım ve Onarım

Oto Bakım ve Onarım

Araç servisleri içerisinde en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerden biri olan araç onarımı hizmeti servisimiz tarafından kesintisiz bir şekilde sağlanmaktadır.

Tüm marka ve model araçlar için sağladığımız araç onarımı hizmetine ek olarak orjinal yedek parça değişim hizmeti de sağlamaktayız. Onarım göremeyecek kadar deforme olmuş parçalar için araçonarımı hizmeti uygulanamayacağından dolayı yedek parça değişim hizmeti de bu işlem ile birlikte sağlanmalıdır.

Araç onarımı konusunda yüksek tecrübeye sahip olan çalışanlarımız sizlere pratik ve kaliteli bir hizmet sunmak için ellerinden geleni yapacaklardır. Siz de servisimizi ziyaret ederek aracınızın tamir sürecini yakından takip edebilir ve araçonarımı hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Araçonarımı esnasında olabilecek en sağlıklı şekilde aracınızın orijinalliğini koruyarak hizmet sağlamaktayız. Bu sayede aracınızın değer kaybı da minimuma inerek sizler açısından avantajlı bir durum sağlanmaktadır.

Araç Onarımı ve Bakımı

Araç onarımı ve onarım sonrası bakım işlemleri sektör içerisinde firmamız tarafından kusursuz bir şekilde sağlanmaktadır. Deforme olmuş parçalar yenileri ile değiştirilirken hasarlı olan bileşenler ise onarım işlemi görmektedir. İşlemlerin tamamlanmasının ardından genel olarak kontrol edilecek olan aracınız bakım işlemleri sayesinde ileride meydana gelebilecek problemlere karşı korunmaktadır. Aracınızı daha uzun süreler boyunca stabil bir şekilde kullanabilmek ve maksimum verimi elde edebilmek için düzenli olarak bakım işlemlerini tercih ettiğinizden emin olunuz. Araç onarımı konusunda güvenebileceğiniz firmamız sektör içerisinde yer alan en deneyimli çalışan kadrosuna ev sahipliği yapmaktadır. Aynı zamanda araçonarım işlemleri için son teknoloji donanımların hepsine de sahip bir şekilde hizmet sağlamaktayız. Kayseri araç bakım ve onarım hizmeti için Kayseri oto servisimizden randevu alabilirsiniz.

Tecrübeli Araç Servisi

Tecrübeli araç servislerini tercih ederek araçonarımı konusunda kaliteli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Tecrübesiz araç servisleri araç onarımı konusunda yeterli hizmeti sağlayamayacağından dolayı birçok olumsuz durum ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu gibi durumlar ile karşı karşıya kalmamak için tecrübeli araç servisleri içerisinde yer alan servisimizi tercih edebilir ve araç onarımı hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Orijinal yedek parça değişimi, araç bakımı ve onarımı gibi tüm hizmetleri bulabileceğiniz servisimiz içerisinde en gelişmiş sistemler için gerekli olan son teknoloji donanımlara da ev sahipliği yapmaktayız. Kayseri araç bakım ve onarım noktamızda en iyi periyodik araç bakımını yaptırırsınız.

İlgili Konular

Periyodik Bakımda Neler Değiştirilir

Periyodik Bakımda Neler Değiştirilir

Birçok sistemin kontrol edildiği oto periyodik bakımda neler değişir? • Lastikler • Motor yağı • Hava, polen ve yağ filtreleri • Klima gazı • Fren balataları Periyodik bakım içerisinde genel olarak yukarıda bahsettiğimiz bileşenler değiştirilmektedir. Bu sayede araç içerisinde yer alan çoğu sistem korunur ve aracın stabil bir şekilde çalışması sağlanır. Siz de servisimizi ziyaret ederek aracınızın durumu hakkında bilgi alabilir ve periyodik bakımlarını yaptırarak gönül rahatlığı ile kullanmaya devam edebilirsiniz. Aracınızın performansı ve fren mesafesi konusunda da s...

Rehbere git

Rot Balans Nasıl Yapılır?

Rot balans nedir: direksiyon hangi yöne hareket ederse etsin tekerleklerin aynı yöne doğru bakması lazımdır. Bu işlemleri ise araçtaki rot balans ayarı sağlamaktadır. Örneğin: direksiyon tam sağ tarafa doğru çevrildiğinde aracın tüm tekerleri aynı şeklide sağa tarafa bakmalı ve tekerlekler arasında boşluklar oluşmamalıdır. Balans ayarı: aracın tekerleri arasında belli bir açı ölçüsü vardır. Bu açı mesafesinin eşit olması balans ayarı ile ilgilidir.

Rehbere git
Rot Balans Nasıl Yapılır?
Araç Kışlık Bakımı Zamanlarına Dikkat

Araç Kışlık Bakımı Zamanlarına Dikkat

Araç kışlık bakımı, yalnızca aracın sürüş güvenliğini değil aynı zamanda aracın da ömrünü uzatmak için oldukça önemlidir. Kış bakımı çoğu zaman ihmal edilmemesi gereken sizin ve aracınız için önemli bir bakımdır. Hava koşullarının kötüleşmesi, sizin hayatınızı tehlikeye sokarken aracınızın da sağlığını etkileyecektir. Bu nedenle hem aracın sağlığı hem de kendi sağlığınızı düşünerek hareket etmeniz ve zamanında kış bakımını yaptırmanız önerilir. Web sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden firmamıza ulaşarak kış bakımı ve diğer hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirs...

Rehbere git

Araç Klima Kompresörü Tamir Olur Mu?

Klima kompresörünün tamir işlemlerine başlanmadan önce arızaya sebep olan durumlar servis yetkilileri tarafından ayrıntılı bir şekilde tespit edilmektedir. Klima tamiri için ilk olarak, klimadan gelen hava akışının sıcaklık dereceleri bazı ayarlara alınarak kontrol edilmektedir. Problem oluşması durumunda kompresör tamiri veya parça değişimi işlemi uygulanmaktadır. Bu konuda hizmet almış olduğunuz servisimiz, ayrıntılı olarak bilgi vermektedir. Kompresörün tamir işlemi bittikten sonra araca güvenli sürüş sağlaması ve doğru bakımı alması adına kontroller yapılmaktadır. Kl...

Rehbere git
Araç Klima Kompresörü Tamir Olur Mu?