Periyodik Bakımda Neler Değiştirilir

Periyodik Bakımda Neler Değiştirilir

Birçok sistemin kontrol edildiği oto periyodik bakımda neler değişir?

  • Lastikler
  • Motor yağı
  • Hava, polen ve yağ filtreleri
  • Klima gazı
  • Fren balataları
Periyodik bakım içerisinde genel olarak yukarıda bahsettiğimiz bileşenler değiştirilmektedir. Bu sayede araçiçerisinde yer alan çoğu sistem korunur ve aracın stabil bir şekilde çalışması sağlanır. Siz de servisimizi ziyaret ederek aracınızın durumu hakkında bilgi alabilir ve periyodik bakımlarını yaptırarak gönül rahatlığı ile kullanmaya devam edebilirsiniz. Aracınızın performansı ve fren mesafesi konusunda da son derece önemli olan periyodik bakımlar aksatılmadan düzenli olarak yaptırılmalıdır. Servislerimizi ziyaret ederek sunduğumuz tüm avantajlı hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Periyodik Bakımda Neler Değiştirilir

Periyodik Bakımın Önemi

Periyodik Bakımın Önemi

Periyodik bakım ile aracınızın sağlığını koruyabilir ve ömrünüuzatabilirsiniz. Düzenli olarak bakım yapılması gereken araçlarımız son derece hassas bileşenlerde oluşmaktadır. Bu hassas bileşenler birbirleriyle uyum halinde çalışsa da bazı durumlarda teknik arızalar oluşabilmektedir. Bu gibi durumlar rutin bakım içerisinde rahatlıkla fark edildiğinden dolayı acil olarak müdahale edilmektedir. Bu sayede diğer sistemlerin arızalı sistem yüzünden zarar görmesi engellenmiş olur. Aracınızın ömrünüuzatan ve sizleri büyük masraflardan kurtaran bu kontroller periyodik bakım içerisinde düzenli olarak yapılmaktadır. Bu neden periyodik bakıma dikkat etmeli ve aracınızı belirli aralıklar ile teknik servislere götürmelisiniz. Düzenli olarak ziyaret edebileceğiniz kaliteli bir servis hizmeti sunan firmamız sizlere teknik destek sağlayacaktır. Araçlarınızı servisimize getirerek teknik destek alabilir ve periyodik bakımlarını yaptırabilirsiniz.

Periyodik Bakımın Önemi

Düzenli Bakımlar ile Aracınızı Koruyun

Düzenli Bakımlar ile Aracınızı Koruyun

Rutin bakımlara dikkat ederek aracınızı ve içerisindeki aksanları koruyabilirsiniz. Özellikle aşınma problemini ortadan kaldıracak olan rutin bakımlar tüm sistemler içerisinde kullanılabilmektedir. Düzenli olarak aracınıza yaptıracağınız bakımlar ile günlük hayat içerisinde aracınızı rahatlıkla kullanırken mevsim geçişleri vb. durumlarda aracınız içerisinde meydana gelebilecek tüm problemlerden korunmuş olursunuz. Aracınızın stabil bir şekilde çalışmasını sağlayan periyodik bakımlar trafik içerisinde meydana gelebilecek problemlerden de sizleri koruyacaktır. Özellikle aydınlatma sistemleri ve fren sistemi gibi trafik içerisinde büyük öneme sahip olan sistemler sizlere güvenli bir sürüş imkanı sağlayacaktır.

Düzenli Bakımlar ile Aracınızı Koruyun