Kayseri Audi Servisi

Kayseri Audi Servisi

Kayseri Audi servisi, müşterilerine çeşitli sabit fiyat teklifleri, bakım ve kontrol olanakları sunan yetkili bir servistir. Audi marka model araçların kontrol ve bakımını gerçekleştiren Kayseri Audi servisi, araçlara hizmet ömrü süresince destek sunan ve danışmanlık sağlayacak uzmanlığa sahiptir.

Kayseri Audi Servisten Müşterilerine

  1. Audi servisi olarak araçların arıza ve hasarlarında güncel orijinal bilgisayar destekli cihazlar kullanılmaktadır.
  2. Araçların her bakım ve onarım işlemleri garantili şekilde yapılmaktadır.
  3. Audi marka model her araca takılan yedek parçalar, araçla tam uyum sağlayacak şekilde ayarlanmaktadır.
  4. Araçlara teknik ve mekanik onarım işlemleri yapılmaktadır.
  5. Audi marka model her araca otomatik şanzıman, mekatronik tamir ve revizyon işlemleri yapılmaktadır.

Kayseri Audi Servisi

Kayseri Audi Servisi Teknik ve Mekanik Bakım Tecrübesi

Kayseri Audi Servisi Teknik ve Mekanik Bakım Tecrübesi

Audi ve ailesi araçlara gerekli teknik ve mekanik bakım işlemleri servis bünyesinde verilmektedir. Servis bilgisayar destekli cihazlar ile araçları tarayarak hasar tespiti yapmakta ardından son teknoloji ekipmanlar ile onarım sağlamaktadır. Arıza ve tespit durumlarında oluşan mekanik bağlantılar ve kabloların kontrol edilmesi oldukça önemlidir. Kayseri Audi servisi, Audi marka model araçlar için gerekli işlemlerle ve benzer sorunlarla uzman bir şekilde ilgilenmektedir.

Kayseri Audi Servisi Teknik ve Mekanik Bakım Tecrübesi

Kayseri Audi Bakım ve Onarım

Kayseri Audi Bakım ve Onarım

Kayseri Audi servisi, Audi marka model araçların oto periyodik bakım işlemleri ile yakından ilgilenmektedir. Bilindiği üzere periyodik bakımlar araçlara, belirli sürelerde yapılması uygun görülmüş nitelikli ve koruyucu bakımlardır.

Aracın kilometresine bağlı olarak bakım süreleri değişiklik göstermektedir. Normal kullanımlı bir araç 10/15 bin kilometre arasında rutin kontrolleri yaptırmalıdır. Araç 50-60/100 bin kilometredeyse böyle durumlarda araçlara ağır bakım hizmeti verilmektedir. Bu bakımlar ile araçlar performansını kaybetmeden uzun seneler boyunca kullanılmaktadır.

Kayseri Audi Bakım ve Onarım

Audi Servisi Filtre Temizliği

Audi Servisi Filtre Temizliği

Yağ filtresi: motorun yağ ihtiyacının karşılanması filtreler ile gerçekleşmektedir. Filtrelerin tıkanması ve dolması durumunda motor performans kaybetmektedir.

Hava filtresi: motora temiz hava girişi sağlamak ve araçtaki yolcuların daha temiz bir havayı soluması için hava filtreleri ayrıntılı olarak temizlenmektedir.

Audi marka model her araç, arıza ve hasar durumunda Kayseri Audi servisine başvurarak ihtiyacı olan bakımları almalıdır. 

Audi Servisi Filtre Temizliği