Lastik ve Rot Balans

Lastik ve Rot Balans

Sektör içerisinde uzun senelerdir lastik ve balans değişimi & onarımı hizmetini sağlayan firmamız son derece tecrübeli olan çalışanlarımız ile birlikte hizmet vermeye devam etmektedir.

Lastiklerinizin kontrol edilmesinin ardından onarım ve değişim işlemleri uygulanmaktadır. Lastiklerinizin değiştirilmesi ve onarım görmesi durumunda aracınıza takılmadan önce balans işlemi de uygulanmaktadır. Bu sayede yakıt performansı ve denge konusunda yeni lastiklerinizden maksimum verimi elde edebilirsiniz. Lastiklerinizin sağlığı ve durumu için düzenli olarak servislerimizi ziyaret edebilir ve değişim işlemine gerek kalmadan onarım işlemlerinden faydalanabilirsiniz. Kayseri rot balans hizmeti için bizi arayabiirsiniz.

Eski Lastiklerinizden Kurtulun

Kayseri oto lastik değişim noktamız ile eski lastiklerinizden zamanında kurtulmak aracınız ve sizin için büyük önem taşımaktadır. Trafik içerisinde birçok soruna neden olabilecek eski lastikler yol tutuşu ve fren mesafesi konusunda oldukça kötüperformans sergilemektedirler. Aynı zamanda özellikle uzun yollarda meydana gelebilecek lastik patlamalarında büyük problemler meydana gelebilmektedir. Yüksek hızlardayken meydana gelecek olan lastik patlamaları can ve mal güvenliğinizi  büyük ölçüde riske atacaktır. Yakıt performansı konusunda da son derece kötü performans sergileyecek olan eski lastiklerinizden bir an önce kurtulmalı ve yeni lastikleriniz ile yola devam etmelisiniz. Lastik ve balans değişimi & onarımı konusunda aktif bir şekilde hizmet sağlayan firmamız lastiklerinizin durumunu kontrol ederek değişim veya onarım işlemlerini sizlere sunacaktır. Bu sayede yapılan işlem sonrası balans ayarı da aracınıza uygulanarak sizlerin maksimum fayda alması sağlanacaktır. Kayseri rot balans hizmeti için randevu oluşturabilirsiniz. Oto servisimiz 7/24 hizmetinizdedir.

Lastik Onarımı

Lastik onarım işlemi genel olarak lastik üzerinde meydana gelen minik deformasyonlarda tercih edilmektedir. Lastik yapısının bütün olarak bozulmasına yol açacak büyük deformasyonlarda lastik onarım işlemi uygulanamamaktadır. Bu nedenle bu gibi durumlarda lastik değişim hizmeti sağlanmaktadır. Siz de lastiklerinizin durumu hakkında bilgi edinmek isterseniz servisimizi ziyaret edebilir ve lastik kontrolü hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Lastik ve balans değişimi & onarımı konusunda hizmet sağlayan firmamız değişen lastiğinizin ardından balans işlemlerini de gerçekleştirecektir. Balans işlemi lastiğinizden maksimum verimi almanızı sağlarken yol tutuşu ve yakıt ekonomisi açısından da sizlere büyük fayda sağlayacaktır. Aynı zamanda lastiğin belirli bir bölgesinin deforme olmasını engelleyecek olan balans işlemi servislerimiz içerisinde siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Kayseri oto lastik onarım ve bakımı için bize ulaşın.

İlgili Konular

Rot Balans Nasıl Yapılır?

Rot Balans Nasıl Yapılır?

Rot balans nedir: direksiyon hangi yöne hareket ederse etsin tekerleklerin aynı yöne doğru bakması lazımdır. Bu işlemleri ise araçtaki rot balans ayarı sağlamaktadır. Örneğin: direksiyon tam sağ tarafa doğru çevrildiğinde aracın tüm tekerleri aynı şeklide sağa tarafa bakmalı ve tekerlekler arasında boşluklar oluşmamalıdır. Balans ayarı: aracın tekerleri arasında belli bir açı ölçüsü vardır. Bu açı mesafesinin eşit olması balans ayarı ile ilgilidir.

Rehbere git

Periyodik Bakımda Neler Değiştirilir

Birçok sistemin kontrol edildiği oto periyodik bakımda neler değişir? • Lastikler • Motor yağı • Hava, polen ve yağ filtreleri • Klima gazı • Fren balataları Periyodik bakım içerisinde genel olarak yukarıda bahsettiğimiz bileşenler değiştirilmektedir. Bu sayede araç içerisinde yer alan çoğu sistem korunur ve aracın stabil bir şekilde çalışması sağlanır. Siz de servisimizi ziyaret ederek aracınızın durumu hakkında bilgi alabilir ve periyodik bakımlarını yaptırarak gönül rahatlığı ile kullanmaya devam edebilirsiniz. Aracınızın performansı ve fren mesafesi konusunda da s...

Rehbere git
Periyodik Bakımda Neler Değiştirilir
Araç Klima Kompresörü Tamir Olur Mu?

Araç Klima Kompresörü Tamir Olur Mu?

Klima kompresörünün tamir işlemlerine başlanmadan önce arızaya sebep olan durumlar servis yetkilileri tarafından ayrıntılı bir şekilde tespit edilmektedir. Klima tamiri için ilk olarak, klimadan gelen hava akışının sıcaklık dereceleri bazı ayarlara alınarak kontrol edilmektedir. Problem oluşması durumunda kompresör tamiri veya parça değişimi işlemi uygulanmaktadır. Bu konuda hizmet almış olduğunuz servisimiz, ayrıntılı olarak bilgi vermektedir. Kompresörün tamir işlemi bittikten sonra araca güvenli sürüş sağlaması ve doğru bakımı alması adına kontroller yapılmaktadır. Kl...

Rehbere git

Araç Kışlık Bakımı Zamanlarına Dikkat

Araç kışlık bakımı, yalnızca aracın sürüş güvenliğini değil aynı zamanda aracın da ömrünü uzatmak için oldukça önemlidir. Kış bakımı çoğu zaman ihmal edilmemesi gereken sizin ve aracınız için önemli bir bakımdır. Hava koşullarının kötüleşmesi, sizin hayatınızı tehlikeye sokarken aracınızın da sağlığını etkileyecektir. Bu nedenle hem aracın sağlığı hem de kendi sağlığınızı düşünerek hareket etmeniz ve zamanında kış bakımını yaptırmanız önerilir. Web sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden firmamıza ulaşarak kış bakımı ve diğer hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirs...

Rehbere git
Araç Kışlık Bakımı Zamanlarına Dikkat