Kayseri Nissan Servisi

Kayseri Nissan Servisi

Kayseri Nissan servisinde tecrübeli ve otomotiv endüstrisindeki çıkan yeni gelişmelerden anında haberdar olan usta bir ekiple Nissan marka model araçların bakım işlemleri devam etmektedir. Servis içerisinde uygulanacak bakımlar Nissan üretici firmanın belirlediği kılavuz ve orijinal parçalar doğrultusunda sunulmaktadır.

Kayseri Nissan Servis Listesi;

 1. Servis ve bakım işlemleri
 2. Lastik ve balans ayarları
 3. Fren, direksiyon ve süspansiyon bölümlerinin onarımı
 4. Klima, elektrik ve aydınlatma sistemi tamiri
 5. Döşemelerin temizlenmesi ve oto detaylı temizlik işlemleri
 6. Motor ve akü bölümünün kontrolü
 7. Pasta cila işlemleri
 8. Kaza tamiri ve yedek parça hizmeti
İyi ve kötü durum fark etmeksizin her Nissan araca ev sahipliği yapan Kayseri Nissan servisi, ihtiyaç duyulan her hizmeti hızlı ve ekonomik bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Aracın iyi bir servisten hizmet alması her araç sahibinin istediği bir durumdur. Servis seçimi yaparken dikkat edilen, köklü geçmiş ve yetkili servis özellikleri Kayseri oto servisini, alanında uzman ve kaliteli servis yapısına kavuşturmuştur.

Kayseri Nissan Servisi

Kayseri Nissan Oto Muayene

Kayseri Nissan Oto Muayene

Araçların sürekli canlı ve dinamik kalması adına alması gereken bakımlar vardır. Yıl içerisinde veya belirli dönemlerde araçların muayene olması trafikteki diğer araçların güvenliği açısından oldukça önemlidir. Kayseri Nissan servisi, muayene ve egzoz emisyon ölçüm testlerini yaparak araçların trafiğe çıkabilmesi için gereken hizmeti vermektedir.

Servis içerisinde muayene ve kontrol işlemleri sırasında araçta oluşmuş hasarlar titizlikle temizlenmekte ve ardından araç servisten çıkarılmaktadır.

Kayseri Nissan Oto Muayene

Kayseri Nissan Oto Klima Filtresi

Kayseri Nissan Oto Klima Filtresi

Araçların içerisindeki havanın temizlenmesi için klima aktif olarak çalışmaktadır.

Klima filtresi

 1. Daha temiz bir hava için nem, toz ve bakterilerin temizlenmesi
 2. Karbon monoksit, koku ve nitrojen oksidi azaltarak temiz bir havanın solunması
Tıkanmış bir hava filtresi motorun performansını etkileyeceği gibi solunum yolu hastalıklarının da oluşmasına yol açmaktadır.

Hava Filtresi
 1. Hava filtresinin düzenli olarak kontrol edilmesi ile toz veya yabancı maddelerin motora girmesi engellenmektedir. Tıkanmış bir filtre motorun performansını ciddi anlamda etkilemektedir. Bu anlamda her 20 bin kilometrede bir hava filtresinin değiştirilmesi uygun görülmektedir.

Kayseri Nissan Oto Klima Filtresi