Kayseri Peugeot Servisi

Kayseri Peugeot Servisi

Peugeot ve ailesi araçlara kaliteli bakım hizmeti sunan Kayseri Peugeot servisi, kurulduğu günden bu yana başarılı bir şekilde ilerlemiş ve adını Peugeot araçlar ile duyurmuş olan yetkili servistir.

Peugeot servisi içerisinde ihtiyacı yönelik oluşturulmuş pek çok bakım ünitesi vardır. Bunlar;

  1. Elektrik ve bağlantı
  2. Motor ve akü
  3. Yağ ve filtre değimleri
  4. Parça değişimleri
  5. Lastik ve balans ayarları
Servis içerisinde verilen her hizmet garanti ve kasko kapsamında ilerlemektedir. Parça değişim işlemi sırasında araçlara takılan en ufak bir parça bile firma standartlarında üretilmiş olan orijinal parçalardan seçilmektedir. Araçlarla tam uyumlu olarak takılan parçalar ile araçlar eski görüntüsüne ve performansına kavuşmaktadır.Kayseri oto servisi Metiner otomotiv uzman ekibiyle hizmetinizdedir.

Kayseri Peugeot Servisi

Kayseri Peugeot Servisinde Uzmanlık

Kayseri Peugeot Servisinde Uzmanlık

Kayseri Peugeot servisi içerisinde bakım ünitelerinde çalışan alanında uzman ve gerekli eğitim belgelerini almış kişiler arasından seçilmektedir. Köklü bir servis yapısı, hem tecrübe konusunda hem de bilgi birikim konusunda hizmetlerin tümüne yansıtılmaktadır. Periyodik bakım konusunda da tecrübeli ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Kayseri Peugeot Servisinde Uzmanlık

Kayseri Peugeot Servisi Profesyonel Yapı

Kayseri Peugeot Servisi Profesyonel Yapı

Kayseri Peugeot servisi, yetkili araç servisidir. Peugeot ve ailesi araçların sonraki yağ değişimi, lastik rotasyonu, sıvıların kontrolü, fren onarımı ve çok daha fazlası için etkin hizmet sunmaktadır. Servis üzerinden randevu alınarak sunulan kesintisiz hizmetlerin tümüne kolaylıkla sahip olunmaktadır.

  1. Ana bayilerden daha uygun fiyat performansı
  2. İşçilik ve parça konusunda 12 aylık garanti kapsamı sunması
  3. Bakımlar sırasında kullanılan her parçanın firma standartlarında üretilen orijinal parçalardan temin edilmesi
  4. Şirkette yer alan uzmanların Peugeot marka araçlar konusunda bilgi sahibi olması

Kayseri Peugeot Servisi Profesyonel Yapı

Kayseri Peugeot Servisi Motor Yağ Değişimi

Kayseri Peugeot Servisi Motor Yağ Değişimi

Motor bölümünün çalışmasını sağlayan, yağın doğru ve araçla uyumlu seçilmesi gerekir. Araç ile uyumlu seçilmeyen yağın motor performansına ve yakıt tüketimine olumsuz etkileri bulunmaktadır. Kayseri Peugeot servisi, kılavuzda belirtilen yağı araçlara koymakta ve yağın araçlar ile uyumlu bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

Peugeot araçların yıl içerisinde alması gereken bakımlarının yanında muayene ve egzoz emisyon ölçüm testleri de Kayseri Peugeot servis bünyesinde verilmektedir. Bakım işlemlerinden anında haberdar olmak ve kaliteli hizmet almak isteyen araç sahipleri servis ile iletişime geçmelidir. Kayseri motor yağ değişimi uzmanlarımız ile aracınıza doğru bakımı alacaksınız.

Kayseri Peugeot Servisi Motor Yağ Değişimi